Please enable JS

HakkımızdaŞirketimizin Temel Değerleri

Müşterilerimize en iyi fiyatı en hızlı şekilde verebilmek için yeterli güç ve tecrübeye sahibiz.

Güven

Yaptığımız işin en önemli etkeni güvendir ve ticaretimiz boyunca Haznedar Döviz müşterilerine güven veren bir şirket olmuştur.

Açıklık

Müşterilerimize fiyat bilgisini ve ürün kalitesini anlaşılır şekilde açıklayabilmenin gücüne inanıyoruz.

Uzmanlık

Yaptığımız işin önemi ve müşterilerimizin hassasiyetinin bilincinde olarak işimizdeki uzmanlığımızı her zaman üst seviyede tutuyoruz.

Gizlilik Prensibi

Müşterilerimizin bilgileri ve ticaretinin gerektirdiği gizliliğe şirketimizde öncelikli olarak önem verilmekte ve bilgiler korunmaktadır.

Kalite

İşimizin kalite kriteri olarak ele alınacak konularda en iyisini sunmak şirketimiz için bir başarı ölçüsüdür.

Süreklilik

36 yıldır hizmet veren firmamız, müşterilerine geleceğin şartlarında da hizmet verebilmeyi bir şirket değeri olarak kabul etmektedir.

Şirketimiz

Bir değişim, bize gelişme fırsatını sağlayacak olan bir sonraki değişimin kapılarını açar.

1972 Yılında Kapalıçarşı’da başlayan ticari yolculuğumuzu 2015 Yılından itibaren kurumsal bir çatı altında sürdürmeye devam etmekteyiz.

İstanbul Altın Borsası üyeliği olan firmamız, yılların deneyimini iş tecrübesini, profesyonel kadromuz ile oluşturduğumuz portföyü siz müşterilerimize kişisel veya kurumsal olarak, en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmeyi ilke edinmiştir. Her geçen gün bu ilkeler ile büyümeyi istikrarla birleştirerek hizmetlerimize devam etmenin mutluluğunu sizler ile birlikte yaşıyoruz.


Aydan Döviz'in ana misyonu; fiyat istikrarı ile kaliteli, güvenilir ve uzun vadeli hizmet sunmaktır. Aydan Döviz, işlemlerinizi; havale, EFT ( banka veya Merkez Bankası ), nakit yolları ile ve ofise, bankaya servis ile gerçekleştirebilme kolaylığını sunmaktadır.

450
Günlük İşlem
24
Saat Hizmet
600
Günlük Müşteri